Vitra Gömme Rezervuar Servisi

14 Eyl. 19

Vitra Gömme Rezervuar Servisi

Vitra Gömme Rezervuar Anadolu Yakası Servisi –0216 415 01 10

Vitra Gömme Rezervuar Avrupa Yakası Servisi – 0212 544 88 55

Teknoloji ve tasarımda en ince çizgi…

Her banyoya ve her duvara uygun VitrA gömme rezervuar, 12 santimetre ve 8 santimetre modelleri ve duvara saklı çözümleriyle banyolara artı kıymet katıyor. Gömme rezervuarın sıva altına monte edilen bağlantı yapısı yardımıyla, eski tip rezervuarlarda görülen bağlantı parçaları ve istenmeyen görüntülerin yerini şık bir kumanda paneli alıyor. Duvar içine saklı çözümler, banyo alanından kazandırırken mekan algısını değiştiriyor ve genişletiyor.

VitrA teknolojisi ile üretilen gömme rezervuarlar, montaj kolaylığının yanı sıra, hijyenik ve güvenilir çözümler sunuyor.

Estetik banyolar için pratik çözümler

Hijyenik:

VitrA gömme rezervuar, duvar içine gizlenen montaj çözümleriyle açıkta bağlantı borusu,ara musluk şeklinde rahatsız edici görüntüler olmadan rahatça temizlik imkanısunuyor. Asma klozet kullanımı yardımıyla yerden kazanılan yükseklik, klozetin altında boş alan yaratarak zemin temizliğinin kolayca yapılmasını sağlıyor.

Alan Tasarrufu:

Rezervuar sıva altında ve duvar arkasında gizlendiği için banyo alanından tutum sağlayarak banyoyu genişletiyor. Bu sayede duvar içi gizli saklı döşem çözümleri ile hem mekandan kazandırıyor hem de daha çok yaşam alanı sunuyor.

Su Tasarrufu:

Klozet-rezervuar sistemleri, hususi hazne yapıları ve düşük su kullanımı elde eden gömme rezervuar iç takımları yardımıyla gereksiz su tüketimini engelliyor. Gömme rezervuar çift kademeli fonksiyonu ile 2,5/4 L ve 3/6 L alternatiflerinde maksimum %70’e varan su tasarrufu sağlıyor.

Sessiz Kullanım:

Vitra Gömme rezervuar, içindeki hususi doldurma grubu yardımıyla sessiz çalışıyor. Beden üstüne giydirilen strafor ise fazladan yalıtım sağlıyor.

400 kilogram Ağırlığa Dayanıklı (asma klozetler için):

Gömme rezervuar ve asma klozet kombinasyonu maksimum 400 kilogram’a kadar ağırlık taşıyabiliyor. Beklenmedik durumlara karşı klozete uygulanabilecek olası kuvvet öngörülerek tasarlanan ürün, kullanıcı için güvenli kullanım sunuyor.

Kolay Bakım:

Güvence süresi 5 yıl olan ürünler herhangi bir arıza durumuna karşı garantili kullanım sunuyor. Kolayca takılıp sökülebilen kumanda panelleri yardımıyla, sıva altı tesisata kolay erişim sağlanıyor.

Ergonomik ve Süratli Montaj:

Gömme rezervuardaki hususi parçalarve sistemler yardımıyla kolayca vehızlı montaj yapılabiliyor. Bu özelliği ile bilhassa toplu montajlar için mühim bir avantaj sağlanıyor.

Kullanıcı dostu çözümlerle sunulan gömme rezervuarlar, fonksiyonel beden tasarımı yardımıyla kullanım kolaylığı ve maksimum performans sağlıyor.

vitra rezervuar servisi, vitra şamandıra, vitra su boşaltma grubu, vitra su boşaltma contası, vitra gömme rezervuar servisi, vitra servisi, vitra asma klozet servisi, vitra içtakım servisi, vitra klozet servisi, vitra tamiri, vitra batarya servisi, vitra fotosel servis, vitra duş servisi, vitra küvet servisi, vitra sifon servisi, vitra sifon tamiri, vitra usta servisi, vitra özel servisi,

Vitra Gömme Rezervuar Anadolu Yakası Servisi –0216 415 01 10

Vitra Gömme Rezervuar Avrupa Yakası Servisi – 0212 544 88 55

Vitra Gömme Rezervuar Yedek Parçaları

Vitra Gömme Rezervuar Gövde :  Doldurma grubu ve boşaltma grubunun bulunduğu bölümdür. Polietilen (HDPE) hammaddeden  üretilmesi sayesinde, darbelere karşı esnekliği ve dayanıklılığı ile daha emniyetli kullanım sağlıyor. Ayrıca dünya standartlarına uygun güvenli ve garantili çözümler sunuyor.

Vitra Gömme Rezervuar Gövde Straforu: Alt gövdenin tamamına giydirilen strafor sayesinde, rezervuarda terleme engelleniyor ve ses izolasyonu sağlanıyor.

Vitra Gömme Rezervuar Doldurma Grubu: Gömme rezervuarın en önemli parçalarından biri olan doldurma grubu rezervuara suyu dolduran sistemdir. Bu nedenle garantili ve güvenli kullanım için VitrA test laboratuvarlarında 200.000 kez ömür testi yapılarak “sızdırmazlık” kontrol edilmektedir. Ayrıca doldurma grubu üzerinde bulunan filtreler sayesinde de tıkanma riski ortadan kalkarak, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlanıyor. Yeni VitrA doldurma sistemleri sessiz ve hızlı doldurma sağlamaktadır.

Vitra Gömme Rezervuar ara musluk : Gövde içinden su tesisatına bağlanan ara musluk sayesinde, ürüne servis amaçlı müdahale sırasında gerekirse, tesisattan su gelişini engelleme ve parçaların rahatça değiştirilebilmesi mümkün olabiliyor.

Vitra Gömme Rezervuar boşaltma grubu : Ürünün en önemli parçası olan boşaltma grubu rezervuar içindeki suyu klozete aktararak yıkama yapılmasını sağlıyor. Ayrıca ürünün doğru ve güvenilir şekilde fonksiyon yapabilmesi için fabrikada sızdırmazlık ve 200.000 kez ömür testine tabi tutuluyor.

Vitra Gömme Rezervuar taşma borusu : Boşaltma mekanizmasında bulunan taşma borusu, gömme rezervuarın emniyet görevini üstleniyor. Taşma borusu rezervuara fazla su gelmesi durumunda suyu klozete yönlendirerek taşma riskini önlüyor.

Vitra Gömme Rezervuar metal ayak : Metal ayaklar, montaj sırasında inşaat zemininden yüksekliğin kolayca ayarlanmasını sağlıyor.

Vitra Gömme Rezervuar kumanda paneli : Kumanda paneli rezervuarı çalıştıran parçadır. Duvar içinde kalan rezervuara kolaylıkla müdahale edilmesini sağlıyor ve aynı zamanda sıva altındaki iç aksamları kapatarak banyolara estetik bir görünüm kazandırıyor

Vitra Gömme Rezervuar panel çıklığı : Gövdede bulunan panel açıklığı, ürün içine müdahale edilebilmesine imkan veren; doldurma-boşaltma grubu gibi parçaların çıkarılıp, bakım yapılabileceği şekilde optimum açıklıkta tasarlanmıştır. Servis hizmeti için bu açıklığın ölçüsü son derece önemlidir. Panel açıklığının olabildiğince dar olması ürünün estetik görünümüne, geniş olması ise servis hizmeti esnasında gövde içine rahatlıkla müdahale edilmesine katkı sağlıyor.

Vitra Gömme Rezervuar Anadolu Yakası Servisi –0216 415 01 10

Vitra Gömme Rezervuar Avrupa Yakası Servisi – 0212 544 88 55